Kuhajmo skupaj

Kuhanje je aktivnost, ki pritegne vsakega malčka in malčico.

Neizmerno radi sodelujejo pri mešanju, rezanju, gnetenju, oblikovanju in seveda okušanju sestavin, ki jih vmešamo v različne jedi. Pri oblikovanju nove spletne strani smo želeli vključiti tudi otroke in seveda tudi vas, starše. Pod naslovom Prehrana in zdravje bomo vsak mesec ponudili recept, ki ga boste lahko preizkusili doma. Ob tem si želimo, da pride do izraza tudi vaša ustvarjalnost, zato vam bomo ponudili izziv. Iz izbrane sestavine boste lahko pripravili jed po receptu iz domače kuharske knjige ali ustvarili nekaj novega.

Otroci bodo svoje jedi in recepte delili s sovrstniki in strokovnimi delavkami. Nekatere bomo lahko preizkusili tudi v vrtcu. Mogoče nam bo uspelo sestaviti Mini kuharsko zakladnico vaših receptov

Zelo se veselimo vašega aktivnega vključevanja in sodelovanja pri ponujenih receptih in izzivih.

01.06.2022
Uganka meseca junija